Komiks The Sims 3 Fotopříběh - Halloweenská romance

17. října 2014 v 22:49 | http://top-sims.blog.cz/ |  Komiksy Sims 3
Halloweenská romance je fotopříběh poskládaný z screenschotů ze hry The Sims 3, do hry pro takový komiks jsou nainstalované různé poselisty - pózovače pro danou scénu. Příběh vypráví o mladém párů, který se rozejde právě na Halloweena. Povídka je slabě erotická. Věkové omezení minimálně 13 let nahoru. :D


Tom a Klára spolu už nějaký čas chodí, ale v poslední době jejich vztah prochází krizí. Klára neví co se s Tomem děje, je hodně odtažitý. ....

více celého komiksu nalezneš pod perexem v celém článku, děkuji .....
Právě nastal Halloween, je krásný podzim, všude krásně padá listí a ještě občas je pěkné počasí. Tom a Klára jsou mladý studentský pár, který chodí spolu do školy. Poslední dobou se jejich vztahu vůbec nedaří. Co se děje? Proč je Tom takový odtažitý.


poslední dobou s Tomem nic nením měli by si promluvit


" Co je s tebou Tome, si poslední dobou vážně divnej" zlobí se trochu Klára. Je naštvaná protože se celý den těšila až skončí škola a ona bude moc navštívit svojí lásku. On potom je jak zaražená tříska. Klára nechápe co se děje."Kláro, už tě nemiluju" řekl s klidným hlasem. Klára se chytla za hlavu a krve by se v ní v tu chvíli nedořezalo

"Víš Kláro" ... a začal vyprávět .....

Stalo se to už před týdnem s naší spolužačkou a tvou nejlepší kamarádkou Amber (Embr), bylo to nevinné a začlo to nějak úplně samo. Potakl sem jí cestou z tréninku a šli jsme spolu až na autobus.

" Nakonec mě pozvala k sobě a já šel. Bylo krásně. Právě měla na zahradě halloweenské dýně a chtěla jí pomoct vydlabat na zahradní výstavu."Tom pomáhá na zahradě s dlabáním dýně a kamarádka Amber zatím griluje pár lahodných párečků. Zatím si Tom ani neuvědomuje jak moc Kláře ublíží.


Bylo krásně a teplo v podzimních dnech až vyjímečně nádherně. Byla i dobrá nálada Tom je skvělý kamarád. Spolužačka Amber k němu vždy chovala velké sympatie o kterých samotný Tom ani nevěděl. Nevěděla o tom ani její nejlepší kamarádka a Tomova přítelkyně Klára.

" Nevím, koho to z nás napadlo, ale začli jsme se poštuchovat a přetahovat a pak jsme zkoušeli Joga challenge" vyprávěl dál Tom.


Netrvalo to dlouho a stalo se co se asi stát nemělo. Tom a Amber spolu skončili v obětí, které mělo i své následky


Vždy k sobě měli nějak blízko, možná si tohle Amber vždy nějak tajně přála, Kláře záviděla Toma už od samého začátku.


I Tomovi se krásná Amber vždy líbila a přitahovala ho mnohem víc jak Klára.

Tom skončil se svým vyprávěním. Kláru to úplně položilo, s Tomem se rozešla, se svou kamarádkou Amber už nepromluvila. Amber je s Tomem ale štastná. Možná to tak mělo být. .... Co my víme? :-)

Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ko Ky | Web | 18. října 2014 v 6:51 | Reagovat

ráda se příjdu podívat:)

2 Ko Ky | Web | 18. října 2014 v 6:53 | Reagovat

Tedy hezká scénka :D Škoda, že hrát The Sims nemohu:( protože mám kšut ntb, který by to nerozjel nebo by se to během hry seklo.

3 Vendy | Web | 18. října 2014 v 9:52 | Reagovat

Sims, to je fenomén. Už jsem viděla tolik příběhů, a na blogu jedné holky spoustu recolorů pro účesy.
Tento příběh mě zaujal nejen po grafické stránce, ale i po obsahové stránce. Co je to za nejlepší kamošku, že přebírá své kamarádce kluka? A pokud chce jejího kluka, pak už to není nejlepší kamarádka.
Jako totální slabčák vyšel Tom, protože si ani nedokázal uvědomit, kterou z holek má raději. Vlastně to znamená, že je mu to fuk, hlavně když je jeho holka hezká. Jak ho dokázala zlanařit Amber, dokáže ho zlanařit i jiná holka, dejme tomu Cecilie, a milá Amber jednou sklidí, co zasela...
Paradoxně, nejlépe z toho vyšel právě Tom. Vyměnil jednu za druhou a s každou mu bylo fajn. Jedna teď brečí a druhá si užívá vítězství...
Asi jsem kapku cynická. :-) Ale je vidět, že je to dobrý příběh, vzbudil spoustu myšlenek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama